• NASZE LEKCJE

Klasa 3b Dzień Dziewczynki świętowała na słodko w szkolnej kuchni.

Nauczyli się jak upiec pyszne gofry. Było pachnąco i smacznie😊😋

Na lekcjach wychowania do życia w rodzinie poruszana była tematyka prawidłowego żywienia. Uczniowie mieli możliwość poznać zasady zdrowego odżywiania się, tworzenia zbilansowanej diety. Ponadto, w ramach zajęć, przygotowywali pyszne i zdrowe posiłki.

Zdrowe śniadanie daje moc, przekonali się o tym uczniowie klasy 2b.

Było zdrowo i kolorowo 🙂

W ramach Laboratoriów Przyszłości uczniowie klasy 2 c przygotowali pyszne i kolorowe gofry 🧇🧇🧇

🍇🍈🍉Drugoklasiści zdali wzorowo pierwszy egzamin z pichcenia❤️❤️❤🥰

Nic tak nie cieszy i nie smakuje jak samodzielne przygotowane naleśniki z ulubionym nadzieniem. Uczniowie klasy 5b poznali składniki ciasta naleśnikowego i usmażyli pyszne naleśniki.

Uczniowie klas V na lekcji biologii poznawali budowę komórkową organizmów. Przygotowali preparaty mikroskopowe i prowadzili obserwacje. Wykonali modele komórek roślinnych i zwierzęcych, aby utrwalić budowę i funkcję organelli komórkowych 🦠🔬

Na zajęciach kształtujących koncentrację uwagi uczennice z klasy 3a wraz z panią Kasią, rozpoczęły przygotowaniach do zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

Własnoręcznie wykonały piękne gwiazdy z gałązek i sznurka naturalnego.

Jak obiecały gwiazdy zawisną w ich pokojach nad łóżkiem.

Zajęcia krawieckie realizowane w ramach projektu Labolatorium Przyszłości działają sprawnie. Uczestnikami projektu są uczennice z kl. IVa i kl. II a. W ostatnim czasie odrestaurowane zostały drzwi, które będą wykorzystywane w przedstawieniach oraz innych ciekawych przedsięwzięciach szkolnych.